Продавець ТОВ ТБК Металбуд розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
174 відгуків
promo_banner
ТОВ ТБК МЕТАЛБУД
+380 (68) 599-81-92

Труба Латунна Л63 Л68

Маркування
Прості латуні і маркуються просто — присутній буква Л і цифра. Так, Л90 позначає, що це проста латунь з вмістом 88–91% міді, 9–12% цинку і 0,2% домішок.

У спеціальних латунях маркування теж починається з букви Л. За нею йдуть інші легуючі елементи і їх процентний вміст в сплаві по спадаючій. Цинк в складі не позначений, він визначається відніманням від 100% всіх інших домішок. Легуючими елементами виступають кремній, марганець, залізо, нікель, алюміній, свинець. 

Марки позначаються складними поєднаннями:
ЛЦ40Мц3Ж, ЛЦ40С, ЛАЖ60–1‑1.

Класифікація і маркування труб за технічними умовами:
- труби загального призначення (ГОСТ 494–90);
- труби тонкостінні тягнені (ГОСТ 11383–75);

За способом виробництва:
- холоднокатані, тягнуті (Д);
- пресовані або гарячодеформовані (Г);

Станом матеріалу:
- м’яка (М);
- підвищеної пластичності (Л);
- 25% тверда (Ч);
- напівтверда (П);
- підвищеної пластичності напівтверда (І);
- тверда після низькотемпературного відпалу (Т);

За точністю виготовлення:
- висока (В);
- підвищена (П);
- нормальна (Н);

За формою поперечного перерізу:
круглі (КР). Виготовляються латунні труби мірної і кратної мірної довжини від 1,5 до 12 м, рівно підрізають, упаковуються в зв’язки з однаковим діаметром перетину, ик кожної зв’язці кріпиться маркована бирка. 

Застосування труб:
Латунь стійка до корозії, довго служить, добре переносить всі види механічної обробки, просто монтується, її можна варити і паяти. Завдяки своїм властивостям, основне призначення латунна труба знайшла в галузі використання трубопроводів високого тиску. 

Використовується у водопостачанні та опалювальних системах, на нафто- і газопроводах. Дуже легка, латунна труба застосовується там, де потрібно домогтися міцності і надійності, але необхідно зменшити вагу конструкції. Радіаторні труби успішно застосовують не тільки в автомобільних радіаторах, а й в теплотехніці. Латунні перехідники — кращий спосіб з’єднання труб з різних металів. Марка ЛС59–1 йде на виробництво і ремонт сантехнічної арматури. Марка Л68 з найкращого пластичністю використовується там, де потрібні часті перегини і деформації.